UPC NUMARASI

UPC NUMARASI

UPC Barkod Numarası özellikle Amerika ve Kanada firmaları tarafından kullanılmakta olan 12 basamaklı bir barkod numarası çeşididir. (Universal Product Code – Evrensel Ürün Kodu)

Ürünlerinizi yurtdışında satabilmeniz için bir çok firma sizden UPC Barkod Numarası talep edilecektir. Bu sebeple ürün satışınıza başlamadan önce UPC Barkod Numarası başvurunuzu yapmanızı tavsiye ederiz. Firmamıza ulaşarak Upc Barkod başvuruları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.


YURTDIŞINA ÜRÜNLERİNİ UPC BARKOD NUMARASI İLE SATIN

Günümüzde barkod sistemi ürünlerin giriş ve çıkış işlemlerinin rahatlıkla takip edilmesini ve stok durumlarının takibini kolaylaştırmaktadır.Yurtdışında da bir çok firma sizlerden barkod numaranızı isteyecektir.


E-TİCARET SİSTEMİNDE BARKOD NUMARASI

Barkod sistemi, ticari faaliyetlerin her noktasında toptan ve perakende ürün satışı yapanlara ve alıcılara büyük kolaylıklar sağlayarak çabuk işlem yapılmasına olanak sunmaktadır. Günümüzde online e-ticaret siteleride barkod numarasını zorunlu tutmaya başlamıştır.


>> UPC BARKOD NUMARASI DETAYLI BİLGİ 0216 533 47 33

MARKANIZ TESCİLLİ Mİ ?
ÜRÜNLERİNİZİN YADA FİRMANIZIN MARKASI TESCİLLİ Mİ?

Ürün yada Hizmetlerinizde kullandığınız markalar ticaret siciline kayıt ettirilmiş olsa dahi Sınai Mülkiyet Kanunu hükümlerince belirtildiği gibi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescil edilmemiş ise yasal olarak size ait değildir.

UNUTMAYIN TESCİLLİ OLMAYAN MARKA SİZE AİT DEĞİLDİR !

MARKA TESCİLİ İÇİN TIKLAYINIZ