BARKOD NUMARASI
TESCİL & KAYIT

BARKOD NUMARASI ALABİLMENİZ İÇİN YETKİLİ YERDESİNİZ !

İşletmenizin barkod numarası ile ilgili ihtiyaçlarını hızlı ve uygun ücretlendirme ile çözüme ulaştırmak için sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmanızın barkod numarası kayıtlarını yapmaktayız.Dilerseniz mevcutta olan barkod numaralarınızın yıllık yenileme, adres ve bilgi değişikliği gibi işlemlerinide memnuniyet ile en hızlı şekilde yapmaktayız.

Firmamız barkod tescili işlemlerinde Şahıslara ve Şirketlere hizmet vermektedir. Firmamızdan ücretsiz bilgi ve destek alabilmek için 0216 533 47 33 no'lu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Gerekli olan evraklar tamamlandıktan sonra tarafımıza iletilmesi ile en hızlı işlem sürecini başlatmaktayız. Evraklarda herhangi bir eksik olmadığı sürece barkod numaralarınız takribi 10 iş günü içerisinde barkod numaranızı adresinize gönderilmektedir.

BARKOD KAYIT

ONLINE BARKOD MÜRACAATI

• HIZLI İŞLEM

• EN UYGUN HİZMET ÜCRETLERİ

• ADRESİNİZE ÜCRETSİZ VE HIZLI GÖNDERİM

• İŞLEM TAKİBİNİZ İÇİN MÜŞTERİ HATTI


MARKANIZ TESCİLLİ Mİ ?
ÜRÜNLERİNİZİN YADA FİRMANIZIN MARKASI TESCİLLİ Mİ?

Ürün yada Hizmetlerinizde kullandığınız markalar ticaret siciline kayıt ettirilmiş olsa dahi Sınai Mülkiyet Kanunu hükümlerince belirtildiği gibi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescil edilmemiş ise yasal olarak size ait değildir.

UNUTMAYIN TESCİLLİ OLMAYAN MARKA SİZE AİT DEĞİLDİR !

MARKA TESCİLİ İÇİN TIKLAYINIZ