BARKOD NUMARASI KAÇ GÜNDE ALINIR

BARKOD NUMARASI NE KADAR SÜREDE ALINIR

Türkiye'de barkod numarası başvurunuzu firmamız aracılığı ile yaptıktan sonra Barkod Merkezi tarafından gerekli incelemelerin ardından en geç 10 iş günü içerisinde barkod numaranız onaylanmaktadır. Firmanıza özel olarak tahsis edilecek Barkod Numaralarınızı gecikmesiz olarak alabilmeniz için talep edilen evrakların eksiksiz tarafımıza iletilmesi önemlidir.

Barkod Numarası Başvuru sürecinin başlatılabilmesi için gerekli evrakların ve talep edilen ücretin yatırılarak dekontunun tarafımıza posta veya kargo ile gönderilmesi zorunludur.


ALMIŞ OLDUĞUNUZ BARKOD 1-10 ÜRÜN ARASI İSE

Müracaat etmiş olduğunuz barkod numarası 1 - 10 ürün arası ise sisteme giriş ücretini bir (1) kere yatırmanız yeterli olmaktadır.


ALMIŞ OLDUĞUNUZ BARKOD 1-10000 ÜRÜN ARASI İSE

Müracaat etmiş olduğunuz barkod numarası 1 - 10000 ürün arası ise sisteme giriş ücretini her yıl yatırmanız ve barkod numaranızın geçerliliğini yenilemeniz gerekmektedir.HEMEN BARKOD NUMARASI ALIN

Barkod Numarası

>> DETAYLI BİLGİ İÇİN 0216 533 47 33


MARKA PATENT TESCİLİ ALMAK
ÜRÜNLERİNİZİN YADA FİRMANIZIN MARKASI TESCİLLİ Mİ?

Ürün yada Hizmetlerinizde kullandığınız markalar ticaret siciline kayıt ettirilmiş olsa dahi Sınai Mülkiyet Kanunu hükümlerince belirtildiği gibi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescil edilmemiş ise yasal olarak size ait değildir.

UNUTMAYIN TESCİLLİ OLMAYAN MARKA SİZE AİT DEĞİLDİR !

MARKA TESCİLİ İÇİN TIKLAYINIZ