BARKOD NUMARASI KAÇ GÜNDE ALINIR

BARKOD NUMARASI NE KADAR SÜREDE ALINIR

Türkiye'de barkod numarası başvurunuzu firmamız aracılığı ile yaptıktan sonra Barkod Merkezi tarafından gerekli incelemelerin ardından barkod numaranız onaylanmaktadır. Firmanıza özel olarak tahsis edilecek Barkod Numaralarınızı gecikmesiz olarak alabilmeniz için talep edilen evrakların eksiksiz tarafımıza iletilmesi önemlidir.

Barkod Numarası Başvuru sürecinin başlatılabilmesi için gerekli evrakların ve talep edilen ücretin yatırılarak dekontunun tarafımıza posta veya kargo ile gönderilmesi zorunludur.

Ticaret Odalarına kayıtlı olan firmaların Barkod Numarası başvuruları takribi olarak 1 Hafta (5 iş günü) içerisinde sonuçlanmaktadır.

Esnaf ve Sanatkarlar Odalarına akyıtlı firmaların Barkod Numarası başvuruları takribi olarak 2 Hafta (15 iş günü) içerisinde sonuçlanmaktadır.

EVRAKLAR FİRMAMIZA ULAŞTIĞI GÜN İÇERİSİNDE İŞLEMLERİNİZ BAŞLAMAKTADIR. FAKAT İŞLEMLER BARKOD MERKEZİ TARAFINDAN SONUÇLANDIRILMAKTA OLUP; SÜRELER BARKOD MERKEZİNİN İŞLEM GÜNLERİ BAZ ALINARAK VERİLMİŞTİR.


UPC NUMARASI ALMAK

UPC (Universal Product Code) başvurularınız firmamız tarafından; YASAL OLARAK işletmeniz adına yapılmaktadır. İstenilen evrakların bizlere ulaşmasından itibaren 1 İŞ GÜNÜ içerisinde UPC NUMARALARINZI tarafınıza teslim edilmektedir.HEMEN BARKOD NUMARASI ALIN

Barkod Numarası

>> DETAYLI BİLGİ İÇİN 0216 533 47 33


MARKA PATENT TESCİLİ ALMAK
ÜRÜNLERİNİZİN YADA FİRMANIZIN MARKASI TESCİLLİ Mİ?

Ürün yada Hizmetlerinizde kullandığınız markalar ticaret siciline kayıt ettirilmiş olsa dahi Sınai Mülkiyet Kanunu hükümlerince belirtildiği gibi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescil edilmemiş ise yasal olarak size ait değildir.

UNUTMAYIN TESCİLLİ OLMAYAN MARKA SİZE AİT DEĞİLDİR !

MARKA TESCİLİ İÇİN TIKLAYINIZ