BARKOD NUMARASI ALMAK

BARKOD NUMARASI NE KADAR SÜREDE ALINIR

Türkiye'de barkod numarası başvurunuzu firmamız aracılığı ile yaptıktan sonra Barkod Merkezi tarafından gerekli incelemelerin ardından en geç 5 ila 10 iş günü içerisinde barkod numaranız onaylanmaktadır. Firmanıza özel olarak tahsis edilecek Barkod Numaralarınızı gecikmesiz olarak alabilmeniz için talep edilen evrakların eksiksiz tarafımıza iletilmesi önemlidir.

Barkod Numarası Başvuru sürecinin başlatılabilmesi için gerekli evrakların ve talep edilen ücretin yatırılarak dekontunun tarafımıza posta veya kargo ile gönderilmesi zorunludur.


BARKOD NUMARASI İŞLEMLERİ

Barkod Numarası alabilmeniz için Ticaret Odası veya Esnaf Sanatkarlar Odası'na kayıt olmak mecburidir. Odalardan alınacak olan Faaliyet Belgeleri ile Barkod işlemleriniz tamamlanmaktadır.


UPC NUMARASI ALMAK

Universal Product Code (UPC) - Amerika ve Kanada firmaları tarafından kullanılmakta olan 12-basamaklı bir barkod numarası çeşididir. Her yıl yenileme ücreti yatırılmalıdır.
İNTERNETTE ÇOK SAYIDA UCUZ RAKAMA UPC NUMARASI VERİLDİĞİ GÖRÜLMEKTEDİR. BU NUMARALAR İŞLETMENİZ ADINA RESMİ OLARAK KAYIT EDİLMEYEN SAHTE UPC NUMARALARIDIR.HEMEN BARKOD NUMARASI ALIN

Barkod Numarası

>> DETAYLI BİLGİ İÇİN 0216 533 47 33


MARKA PATENT TESCİLİ ALMAK
ÜRÜNLERİNİZİN YADA FİRMANIZIN MARKASI TESCİLLİ Mİ?

Ürün yada Hizmetlerinizde kullandığınız markalar ticaret siciline kayıt ettirilmiş olsa dahi Sınai Mülkiyet Kanunu hükümlerince belirtildiği gibi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescil edilmemiş ise yasal olarak size ait değildir.

UNUTMAYIN TESCİLLİ OLMAYAN MARKA SİZE AİT DEĞİLDİR !

MARKA TESCİLİ İÇİN TIKLAYINIZ