BARKOD NUMARASI ALMA
BAŞVURU FİRMASI

BARKOD NUMARASI ALMAK

TÜM TÜRKİYE İLLERİNE HİZMET VERİLMEKTEDİR. BARKOD NUMARALARI RESMİ VE DEVLET SİSTEMİNE KAYITLIDIR.

Barkod Numaraları tüm dünyada özel bir sistem tarafından oluşturulmaktadır. Firmamız bu sistem üzerinde "Yasal Olarak" Barkod Numarası Başvurunuzu doğru, hızlı ve uygun ücretlendirme ile gerçekleştirmektedir.

Firmamız Barkod Numarası işlemlerinde "Tüm Türkiye'de" bulunan Şahıs Firmaları ve Şirketlere hizmet vermektedir. Firmamızdan Barkod Numarası ile ilgili bilgi ve destek alabilmek için 0216 533 47 33 no'lu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Barkod Numarası alabilmeniz için bizlerle iletişime geçerek gerekli evraklar ve yatırılması gerekli ücretler hakkında bilgi alabilirsiniz. Barkod Başvurusu için sizlere iletilen evrakların nasıl doldurulması gerektiği ile ilgili bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gerekli olan evraklar tamamlandıktan sonra tarafımıza iletilmesi ile en hızlı işlem sürecini başlatmaktayız. Evraklarda herhangi bir eksik olmadığı sürece barkod numaralarınız ortalama 5 iş günü içerisinde barkod numaranızı alabilirsiniz.

Barkod Numarası

Türkiye'de Barkod Numaraları firmamız tarafından türetilerek sizler verilmemektedir. Barkod Numaraları tüm dünyaya bağlı özel bir sistem tarafından oluşturulmaktadır. Firmamız işlemlerinizin yapılaması için aracı firmadır.


Barkod Numarası

BARKOD NUMARASI BAŞVURUSU

 • Online Satış Sitelerinde Satış Yapın!
 • Ürünlerinizi Zincir Marketlerde Satın!
 • Stoklarınızı Doğru Takip Edin!

 • MARKA PATENT TESCİLİ ALMAK
  ÜRÜNLERİNİZİN YADA FİRMANIZIN MARKASI TESCİLLİ Mİ?

  Ürün yada Hizmetlerinizde kullandığınız markalar ticaret siciline kayıt ettirilmiş olsa dahi Sınai Mülkiyet Kanunu hükümlerince belirtildiği gibi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescil edilmemiş ise yasal olarak size ait değildir.

  UNUTMAYIN TESCİLLİ OLMAYAN MARKA SİZE AİT DEĞİLDİR !

  MARKA TESCİLİ İÇİN TIKLAYINIZ