BARKOD NUMARASI ALMAK İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

BARKOD NUMARASI ALMAK İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Barkod Numarası alabilmeniz için gerekli evrakları firmamızdan temin etmelisiniz. Talep edilen evrakların tamamlanması sonucunda ise başvurunuz yapılabilmektedir. Evrakların doldurulması ve tamamlanması ile ilgili uzmanlarımızdan bilgi alarak işlemlerinizin doğru ve hızlı ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Aşağıda listelenmiş belgelerin adresimize posta veya kargo ile gönderilmesi halinde ortalama bir hafta içerisinde BARKOD NUMARASI tarafınıza iletilmektedir.

BARKOD NUMARASI ALMAK İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

• Başvuru Formu (Firmamızdan temin edilmelidir.)

• Noter Onaylı Taahhütname (Firmamızdan temin edilmelidir.)
Barkod Numarası Kurumu tarafından zorunlu tutulan noterde onaylatılan belgedir. Notere onaylatılan taahhütnamenin asıl nüshası tarafımıza iletilecektir.

• Faaliyet Belgesi (Oda Kayıt Belgesi)
Firmanızın Ticaret Odası veya Esnaf Sanatkarlar Odasına kayıtlı olduğunu gösterir belgedir. Faaliyet belgenizin asıl nüshası tarafımıza iletilecektir.

• Gelir Tablosu (Mali Müşaviriniz Tarafından Kaşe/İmzalı Olacaktır.)
Firmanın başvuru yaptığı yıldan bir önceki yıla ait cirosunu gösteren belgedir. Son 3 Ay içerisinde kurulan firmalardan gelir tablosu yerine Kuruluşu Gösterir Ticaret Sicili Gazetesi (Ticaret Sicil Kaydı) istenir.

• Barkod Numarası Ücretinin Ödendiğini Gösterir Banka Dekontu
Barkod Numaranızın sayısına göre belirlenen ücretin yatırılması gerekmektedir.Dekont üzerinde ünvan ve vergi numaranız yazmanız zorunludur. (RESMİ HESAP NUMARALARINA YATIRILMAKTADIR.)

Barkod Numarası

>> DETAYLI BİLGİ İÇİN 0216 533 47 33

MARKA PATENT TESCİLİ ALMAK
ÜRÜNLERİNİZİN YADA FİRMANIZIN MARKASI TESCİLLİ Mİ?

Ürün yada Hizmetlerinizde kullandığınız markalar ticaret siciline kayıt ettirilmiş olsa dahi Sınai Mülkiyet Kanunu hükümlerince belirtildiği gibi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescil edilmemiş ise yasal olarak size ait değildir.

UNUTMAYIN TESCİLLİ OLMAYAN MARKA SİZE AİT DEĞİLDİR !

MARKA TESCİLİ İÇİN TIKLAYINIZ