BARKOD NUMARASI NEREDEN ALINIR

BARKOD NUMARASI NEREDEN ALINIR

Barkod Numarası almak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bizleri TÜRKİYE'nin her yerinden arayarak 0216 533 47 33 yada BURAYA TIKLAYARAK ürünleriniz için gerekli olan barkod numaranızın başvurusunu yapabilirsiniz.

Türkiye için geçerli olan tamamen ulusal ve yasal barkod numaranızı alabilir, ürünlerinizin satışında barkod numaralarınızı kullanabilirsiniz.

BARKOD NUMARASI BAŞVURUSU

Barkod Numarası Başvurusu yapmak için firmamıza telefonla ulaşabileceğiniz gibi BURAYA TIKLAYARAK BARKOD BAŞVURU FORMU doldurabilirsiniz. Bilgileriniz bizlere ulaştığı gün içerisinde uzmanlarımız sizleri ayarak işlemlerinizi hızlıca başlatacaktır.


Türkiye'de Barkod Numaraları firmamız tarafından türetilerek sizler verilmemektedir. Barkod Numaraları tüm dünyaya bağlı özel bir sistem tarafından oluşturulmaktadır. Firmamız işlemlerinizin yapılaması için aracı firmadır.Barkod Numarası

>> BARKOD NUMARASI DETAYLI BİLGİ 0216 533 47 33

MARKA PATENT TESCİLİ ALMAK
ÜRÜNLERİNİZİN YADA FİRMANIZIN MARKASI TESCİLLİ Mİ?

Ürün yada Hizmetlerinizde kullandığınız markalar ticaret siciline kayıt ettirilmiş olsa dahi Sınai Mülkiyet Kanunu hükümlerince belirtildiği gibi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescil edilmemiş ise yasal olarak size ait değildir.

UNUTMAYIN TESCİLLİ OLMAYAN MARKA SİZE AİT DEĞİLDİR !

MARKA TESCİLİ İÇİN TIKLAYINIZ